İstanbul/Türkiye
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Vektörel çizim sitesi herkesin yararlanabileceği kar amacı gütmeyen bir platformdur. Bu platformda çalışanların tümü tamamen gönüllü kişilerden oluşan bir ekiptir. Ekipteki çalışan sayısı otuzbeş kişi olup, bünyesinde grafik tasarımcı, logo tasarımcı ve webmasterlardan oluşur. Tüm kadro yurtdışında yaşamaktadır. Ekibimiz İngiltere, almanya ve Rusya ülkelerinden seçilmiş kişiler olup işini severek yapan bireylerdir. Vektörel çizim sitesi sizin için oluşturuldu. İnternet ortamında rekabet için değil insanlara yaralı olmak için bu site yapıldı. Web sitemizde bir çok işe yarayacak vektörel çizim formatında logoları ücretsiz olarak indirebilirsiniz. EPS, AI,PDF formatları ağırlıkta bir çok vektörel sizin için burada…

Vektörel Çizim Ekibinin Hedefi

  • İnsanların memnuniyetini kazanmak.
  • İnsanların işlerine yardımcı olmak.
  • Grafik tasarımcılara çözüm ortağı olmak
  • İnsanlara fayda sağlamak

Tüm insanlar bizim için değerlidir. Biz sizin için yılmadan usanmadan çalışacağız. Sizlerin bir gülüşü için yapamayacağımız fedakarlık yok. Bir çok insan çoğu sitelere üye olup logo indirmek zorunda kalıyor. Üye olmadan bedelsiz şekilde tüm vektörel çizimleri istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Para karı olmayan insanlara faydalı bu sitemiz umarım tüm dünyaya örnek olur.

Vektörel çizim sitesini kurma amacımız nedir?
Neden ücretsiz bir logo indirme sitesi kurdunuz?
Çünkü insanlar artık sıkılmıştı. Zaten geçim sıkıntısı derd-i maişet derken bunca sıkıntının içinde bir nebze de olsa insanları rahatlatcak onlara işlerinde kolaylık sağlayacak materyalleri bu sitede birleştirdik.
Çalışmalarımızı ne sıklıkla devam ettiriyoruz?
Çalışmalarımı gece gündüz devam ediyor edecektir. Bıkmadan usanmadan insaların hizmeti için çalışacağız.

Günlerce sürse de bazen çalışmalarımız biz bu girdiğimiz yola devam etmeye kararlıyız. Ekibimiz sizin için var. Biz var oldukça siz bu hizmeti hep kullanacaksınız. Web sitemize reklam almıyoruz. Reklam geliri getiren hiç bir siteye de link vermiyoruz.

Vektörel Çizim Siteniz
Vektörel formatta çizimler için gönüllü sağlayıcınız

Logolar kurumsal kimlik çalışmlarına göre eski halleri ve yeni halleri tüm formatıları web sitemizde bulabilirsiniz. Logo sahibi logonun yeni versiyonunu tarafımıza mail olarak gönderirse logonun yenisini web sitemizde yayınlarız.

Tüm logolar